Hyper Mass 2270 g - BioTechUSA

Gainer na zvýšenie objemu svalovej hmoty.

Gainer Hyper Mass 5000 od firmy BioTech USA je jedinečný gainer, ktorý obsahuje optimálne množstvo bielkovín a sacharidov na doplnenie energie po tréningu a doplnenie všetkých potrebných aminokyselín, ktoré telo nevie samo vytvoriť. Ďalej obsahuje keratín, ktorý v kombinácii so sacharidmi spôsobí maximálny výkon. Produkt obsahuje 25% bielkovín a až 5% kreatínu, čo robí z gaineru Hyper Mass 5000 výnimočný produkt pre stavbu svalovej hmoty pre začiatočníkov.

Balenie

2270 g

Dávkovanie

65 gramov gaineru(4 a pól odmerky) zmiešajte s 450ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte dve dávky denne a to po tréningu a počas dňa.

Zloženie

BTN Carb Matrix™ (dextróza, maltodextrín, fruktóza), srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový peptid, kreatín monohydrát, Creamy Additive™ (krémová zložka: stabilizátor E340, mliečny proteín, protihrudku-júca látka E551, emulgátor E471, farbivo E160a), príchute, sladidlo (sukra-lóza), príchuť čokoláda: nízkotučný kakaový prášok, zahusťovadlo (guarová guma); príchuť karamel-kapučíno: instantná káva, zahusťovadlo (karboxy-metylcelulóza sodná), farbivo (E150d); príchuť malina-jogurt: farbivá (E162, E122, E132), kyselina citrónová, zahusťovadlo (karboxymetylcelulóza sodná, xantánová guma), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), sladidlo (acesulfam draselný [E950]); príchuť vanilka: zahusťovadlo (karboxy-metylcelulóza sodná, xantánová guma), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), sladidlo (acesulfam draselný* [E950]), farbivo (E100)

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 1 dávka (65 g) ODD%*
Kalórie 245 kcal **
Bielkoviny 16 g **
Sacharidy 44 mg **
Kreatín monohydrát 3,25 g **
*ODD: odporúčaná denná dávka.
**: denná dávka nie je stanovená.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre fenylketonurikov. E122: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény

Mlieko. Môže obsahovať stopy sóje. Obsahuje fenylalanín.

  • 26.21 €


Príchuť

Balenie

Množstvo


Objednajte si do 14:00 a balík budete mať doma: 

Štítky: chcem pribrať

Môže Vás zaujímať

Rukavice IRON čierno-oranžové - BodyBulldozer
Fitness uterák BLACK EVO - BodyBulldozer
Kanister Galón POWER SPORT modrý 2000 ml - BodyBulldozer
Tielko BATTALION sivé - BodyBulldozer