Všeobecné Obchodné Podmienky

Obchodné podmienky e-shopu spoločnosti:

1. Spôsob objednávania

Objednávku tovaru je možné urobiť on-line priamo v našom e-shope. Pokiaľ vám z nejakého dôvodu nefunguje priame objednávanie, môžete zaslať objednávku ako obyčajný e-mail na našu e-mailovú adresu objednavka [at] bodybulldozer [dot] sk
V objednávke uveďte presný názov výrobku, veľkosť tovaru, počet objednaných kusov, balenie, príchuť, vaše meno, presnú adresu a telefónne číslo. V prípade nejasností nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla, na ktorom vám radi odpovieme na vaše otázky. Podmienkou pre platnosť objednávky je vyplnenie všetkých povinne označených údajov v objednávkovom formulári.

2. Dodacie a platobné podmienky

V našom e-shope je možné dodanie tovaru na dobierku alebo bankovým prevodom s prostredníctvom kurierskou službou iba na území Slovenskej republiky.
Dobierka je bežný spôsob platby – za tovar zaplatíte pri prevzatí dobierky.

Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný deň. Pri objednávkach prijatých do 14:30 hod. tovar zasielame v deň obdržania objednávky, v inom prípade v nasledujúci pracovný deň. Obdržanie objednávky vždy potvrdíme e-mailom, telefonicky alebo sms najneskôr do 24 hodín v pracovné dni. Ak nedostanete od nás potvrdenie vašej objednávky, znamená to, že sme ju nedostali.
Kurierská služba doručí dobierku zvyčajne v priebehu 1 – 2 pracovných dní. V prípade, že vás kurierská služba nezastihne na dodacej adrese, kuriér sa vám znova pokúsý doručiť balík.
Ak si vyberiete dodanie tovaru prostredníctvom Kurierskej služby, tovar vám bude dodaný do 24 hodín v pracovných dňoch od expedície z nášho skladu.

Tovar je dodávaný za ceny uvádzané v našom e-shope, k uvedeným cenám je pripočítané poštovné podľa  cenníka našej firmy ktorú najdete v závere všeobecných obchodních podmienok. Balné neúčtujeme. V zásielke je priložený daňový doklad.

Nezodpovedáme za:
- oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou
- za poškodenie zásielky zavinené kurierskou službou
- oneskorené dodanie zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa

Spoločnosť Bodybulldozer si vyhradzuje právo, že v prípade objednávky poslané formou dobierky ktorá nebude vyzdvihnutá, na buducé na tú istú istú adrtesu posielame iba formou bankového prevodu.

3. Záručné podmienky

V našom e-shope ponúkame iba originálne výrobcom a Európskou Uniou schválené a kontrolované BiotechUSA a Scitec Nutrition produkty. Tieto značky sú originálne registrované ochranné známky.

Na každom balení výživového doplnku je vyznačená minimálna trvanlivosť, t.j. dátum do ktorého je potrebné daný prípravok skonzumovať. Na každom prípravku je nalepený návod na užívanie v slovenskom jazyku schválený UVZ SR.

Na ostatný tovar, okrem výživových doplnkov, je poskytovaná záručná doba 24 mesiacov. Priložený doklad o predaji slúži zároveň ako dodací a záručný list. Doklad o kúpe (faktúru) si vždy starostlivo uschovajte. Pri reklamácii ho predložte. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru od Kurierskej služby. Práva a povinnosti kupujúceho sa riadia podľa Občianskeho zákonníka.

4. Reklamácie

Pred prevzatím a zaplatením zásielky z pošty alebo od kuriéra, si ešte na mieste skontrolujte či zásielka nie je poškodená. V prípade rozsiahleho poškodenia (roztrhnutý obal, deformácie a iné rozsiahle poškodenie) odporúčame zásielku neprebrať, môže sa totiž stať, že pracovníci kurierskej služby poškodia zásielku nevhodnou manipuláciou. Na už prijaté zásielky reklamácie neprijímame. V prípade, že vám prišla zásielka poškodená a neprevzali ste ju, prosíme, aby ste nás o tom informovali e-mailom alebo telefonicky.

Spoločnosť Bodybulldozer nenesie zodpovednosť za poškodenie zavinené doručovateľom, viditeľne poškodený tovar nepreberajte!

Kupujúci je povinný uplatniť právo zo zodpovednosti za vadu bez zbytočného odkladu po prejavení sa vady. Ak je tovar naďalej používaný s vadou, následkom čoho vznikne jej neodstrániteľnosť, nebude reklamácia uznaná. Reklamácia tiež nebude uznaná aj v prípade, že bol kupujúci neuváženým konaním rozhodnutý predmetnú vec kúpiť (napr. nevyhovujúca chuť, príchuť).

5. Doba na vybavenie reklamácie

Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch e-mailom alebo telefonicky. Reklamačné konanie začína plynúť dňom prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim a končí dňom odoslania vybavenej reklamácie kupujúcemu. Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá.
O oprávnenosti reklamácie rozhodneme najneskôr do 3 pracovných dní od obdržania reklamovaného tovaru. O výsledku vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu, pokiaľ sa nedohodneme inak. Oprávnená reklamácia vrátane odstránenia chyby bude vybavená na naše náklady bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 kalendárnych dní odo dňa začatia reklamačného konania. V prípade neoprávnenej reklamácie bude tovar vrátený späť kupujúcemu s príslušným stanoviskom.

Pri reklamácii sa v prvom kroku závada na výrobku odstráni. Ak odstránenie nie je možné, máte nárok na zníženie ceny alebo výmenu tovaru. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrovaním výrobku.

6. Právo na vrátenie tovaru a vrátenie peňazí

Ak by vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovoval, jednoducho nám ho do 7 dní od prevzatia zásielky pošlite späť. Máte na to právo podľa § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon č. 108/2000 Z.z.). Výrobok nám zašlite poštou ako doporučenú zásielku na našu aktuálnu adresu (viď v kontakte) spolu s krátkou žiadosťou a kópiou faktúry. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá.

Dbajte na to, aby ste výrobok vrátili nepoškodený, v pôvodnom množstve a v originálnom obale.
V prípade výživového doplnku nesmie byť poškodená blomba na vrchnáku prípravku. V prípade reklamácii produktov spoločnosť uznává iba nerozbalené a hmotnosťou stotožnujúcí sa tovar. Vybalené produkty alebo produkty s poškodenou blombou v prípade reklamácii neuznávame. Ak dodržíte všetky uvedené podmienky, peniaze za výrobok vám vrátime poštovou poukážkou alebo prevodom na váš bankový účet.

7. Ochrana osobných údajov

Za účelom vybavenia vašej objednávky si musíme uložiť vaše osobné údaje. Poskytnutie údajov je z vašej strany dobrovoľné. Vyplnením objednávacieho formulára dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením vašich osobných údajov do našej databázy. Kedykoľvek máte právo písomne tento súhlas odvolať.

8. Dodacie podmienky 

E-shop www.bodybulldozer.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:
 
- GLS kuriér: doručenie zásielky do 2 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.
 
- osobný odber: tovar si môžete osobne prevziať bezplatne v centrálnej predajni BodyBulldozer na Župnej ulici 7 v Komárne.
 
 
Dodacie náklady firmy Bodybulldozer platné na Slovenskú Republiku:
 
OSOBNÝ ODBER:
zadarmo
 
KURIÉR:
EUR Bankový prevod Dobierka
     
0 - 49  2 EUR 2,50 EUR
50 -     zadarmo    zadarmo  

Balné neúčtujeme!

Prajeme Vám príjemné nakupovanie v našom e-shope! 

 

Predávajúcim a prevádzkovateľom e-shopu www.bodybulldozer.sk je:

Richard Szabó - Bodybulldozer
Nádvorie Európy 12
Komárno
94501
Slovakia
 
IČO: 47434678
DIČ: 1086336097
IČ DPH: SK1086336097 
 
(Firma je zapísaná na Odbore živnostenského
podnikania Obvodného úradu v Komárne pod č.ž.r. 410-27700.)

Orgánom dozoru pre obchodnú činnosť je:

 
Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj 
PO BOX 49A, Staničná 9, 950 50 Nitra 1   
Odbor výkonu dozoru 
tel. č.: 037/7720 001 
           037/7720 034 
fax č.: 037/ 7720 024