Ultra Mass Xtreme 4000g

Ultra Mass Xtreme 4000g
EXCLUSIVE
Stacker2
Gainer na xtremne rýchle budovanie svalov.
Cena s DPH:
33.90 €
Bežná cena: 45.00 € s DPH
Prosím zvoľte príchuť
Objednajte dnes do 14:15, doručenie už zajtra (?)
Ultra Mass Xtreme
 
Ultra Mass Xtreme je objemový prípravok s ktorým získáte najviac za Vaše peniaze, kalorickú bombu na stavbu Vášho tela v rekordnom čase. Ultra Mass Xtreme je vyvinutý pre začínajúcich športovcov, ktorí hľadajú špičkový produkt za rozumnú cenu na vybudovanie svalovej hmoty po celý mesiac. Ultra Mass Xtreme považujeme pre zvýšenie hmotnosti za najlepšiu voľbu s najlepším pomerom cena / kvalita, pretože môžete celý mesiac rásť za menej ako jedno EURO za deň!
 
 
Nezáleží na tom, koľko ťažkého tréningu ste vkladali do Vášho tréningového programu, bez správnej výživy neuvidíte požadované výsledky. Musíte jesť, aby ste si vytvorili svoje telo - a aby ste si ho mohli vybudovať veľmi rýchlo, potrebujete vysokú dávkovaciu látku na zvýšenie telesnej hmotnosti, ktorá doplní esenciálne bielkoviny a sacharidy. Ultra Mass Xtreme dáva Vášmu telu presne to, čo potrebuje na dosiahnutie jeho cieľov.
 
Výhody Ultra Mass Xtreme
 
Zostavte svoje telo po dobu 30 dní za menej ako 1,00 EUR za deň!
Vysoký obsah kalórií, nízky obsah tuku
Správny spôsob, ako rýchlo nabrať dostatočnú svalovú hmotu
Len bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
Následník oceneného Ultra Mass formuly
Vysokokvalitné zdroje bielkovín
 
Ultra Mass Xtreme obsahuje len bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou, bez pšeničných a sójových bielkovín. Ultra Mass Xtreme obsahuje izolát srvátkových bielkovín a koncentrát srvátkových bielkovín pre rýchlu absorpciu. A čo viac, táto formula obsahuje aj bielkovinu s pomalým uvoľňovaním do svalov: micelárny kazeín.
 
Nenájdete taký prípravok lacnejšie nikde inde!
 
Ultra Mass Xtreme je spoľahlivý a bezpečný prírastok hmotnosti pre začínajúceho silového cvičenca. Urobí to, čo sľubuje za najlepšiu možnú cenu. Všetko, čo zvyšuje hmotnosť, je v Ultra Mass Xtreme a všetko, čo nepotrebujete, bolo vynechané. Ultra Mass Xtreme neobsahuje absolútne žiadne zložky, ktoré nepatria do objemového prípravku  pre začínajúcich športovcov, takže nie je žiadny ďalší kreatín, žiadny kofeín, žiadne hormóny a žiadny aspartam. Ultra Mass je bezpečne používateľný každý deň, 365 dní v roku. Ak chcete, pre vaše telo ten najlepší gainer: vyberte si Ultra Mass Xtreme.
 
Musím cvičiť, aby som získal váhu?
 
Nemusíte cvičiť, aby ste získali váhu, ale keď cvičíte, máte menej tuku a hlavne viac svalov. Takže ak je Vaším cieľom zvýšiť svalovú hmotu, potom je určite vhodné, aby ste vykonavali cvičenie 3 x týždenne.
 
Jedna porcia je pomerne veľká dávka. Môžem užívať menšiu dávku a stále dosahovať výsledky?
 
Áno, ale majte na pamäti, že to bude trvať dlhšie, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Taktiež dve polovice porcií denne napríklad môžu byť možnosťou.
 
Kedy môžem zastaviť Ultra Mass Xtreme a prejsť na 100% Whey od Stacker2?
 
Najlepšie je prejsť na 100% Whey hneď, ako skončí objemové obdobie a začne sa rysovacia fáza. Od tohto okamihu obmedzujete príjem sacharidov. Zvyčajne sa objemová sezóna končí vo februári a od marca sa presuniete na proteinový prípravok Stacker2 100% Whey.
 
DÁVKOVANIE
 
Rozmiešajte 2 odmerky prášku v 400 ml vody. Roztrepte 15 minút a Váš gainer je hotový. Pre maximálny efekt užívajte 1-2 dávky denne.
 
NUTRIČNÉ HODNOTY
 
Na jednu dávku (133g - 4 odmerky):
energia: 2203kj/520kcal
bielkoviny: 20g
sacharidy: 103g (z toho cukry: 22g)
tuky: 2g
soľ: 20mg
 
ZLOŽENIE
 
maltodextrín, zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, micelárny kazeín, mliečný izolát, mliečný koncentrát), dextróza, fruktóza, ochucovadlo, prírodné farbivo, prášok z oleja mct, emulgátor (sójový lecitín), protipeniace činidlo (glukózový sirup, palmový tuk). Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.