Stacker2 100% Whey Protein 2000g + BodyBulldozer UTERÁK classic

Stacker2 100% Whey Protein 2000g + BodyBulldozer UTERÁK classic
AKCIA
Stacker2
FIT balíček - ZĽAVA 17% - Stacker2 100% Whey Protein 2000g + BodyBulldozer uterák Classic ZADARMO
Cena s DPH:
42.90 €
Bežná cena: 51.80 € s DPH
Prosím zvoľte príchuť
Objednajte dnes do 14:15, doručenie už zajtra (?)
Stacker2 100% Whey Protein 2000g POPIS PRODUKTU
 
STRUČNÝ POPIS
 
Kvalitný výživový doplnok v práškovej forme pre športovcov - prvotriedný svaly budujúci proteín vo výborných príchuťiach s vysokou dávkou cenných aminokyselín na jednu dávku.
 
POPIS PRODUKTU
 
Dnes si môžete vybrať zo stoviek proteínov. Všetky sú jedinečné a všetky so špecifickým a unikátnym zložením. Ale ktorý proteín je práve ten správny pre Vás, ktorý proteín naozaj chcete? Aký je Váš cieľ? Ak sa snažíte vybudovať kvalitnú svalovú hmotu (a nie tuk), tak lacnejšie prípravky s nízkym obsahom kvalitných proteínov, ktoré v sebe skrývajú 40% sacharidov, nie sú to pravé pre Vás. To čo v skutočnosti potrebujete, je produkt, ktorý spĺňa 100% Vašich cieľov.

Pokiaľ ste cvičenie zamerali na rozvoj kvalitnej svalovej hmoty bez vysokých dávok sacharidov, Stacker2 100% Whey môže byť voľbou, ktorá splní podmienky kvalitného proteínu s nízkym podielom sacharidov.

100% Whey obsahuje len čistý srvátkový izolát a koncentrát s krátkym reťazcom.

Najviac zastúpený v Stacker2 100% Whey je Srvátkový izolát.  So srvátkovým izolátom môžete kombinovať aj pomalšie proteíny alebo aminokyseliny, pretože nespomaľuje trávenie osatných látok.

Bez Aspartamu! 

Výhodou srvátkového izolátu je okamžité vstrebávanie, jedná sa teda o "rýchly" z radu proteínov, vhodný najmä medzi jedlami a po cvičení. Na večer siahnite radšej po proteíne s postupným vstrebávaním, ktorý obsahuje nejakú formu kazeinového proteínu,

DÁVKOVANIE

Jedna odmerka predstavuje 15g. Jedna dávka predstavuje 2 odmerky. Počet dávok v balení 66.
 
Rozmixujte 2 odmerky (30g) prípravku s 200ml vody. Pre maximálny efekt konzumujte 1-3 šejky denne v závislosti na hmotnosti a intenzite zaťaženia. (nad 90kg do 3 dávok denne, nad 100kg max 4 dávky denne). Dbajte na dostatočný príjem tekutín.

UPOZORNENIE

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia mimo dosahu detí. Nie je určený pre osoby so zdravotnými ťažkosťami a pre jednotlivcov do veku 18 rokov, pre tehotné ženy alebo dojčiace. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyvážanej stravy. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. 

ZLOŽENIE

Zmes srvátkových bielkovín z mlieka (srvátkový koncentrát, srvátkový izolát), fruktóza, prírodné ochucovadlá, prírodné farbivá, xantánová guma, guarová guma, sladidlá (sukralóza, acesulfám-k). Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.
 
VÝŽIVOVÁ HODNOTA
 
Na jednu dávku (30g - 2 odmerky):
 
Energia: 488kj/117kcal
Bielkoviny: 24g
Sacharidy: 3g (z toho cukry: 2g)
Tuky: 1g. 
 
BodyBulldozer uterák Classic POPIS PRODUKTU
 
Uterák novej generácie
 
Rozmer: 50X100 cm

Farba: čierna

Materiál: 100% bavlna