Mutant Mass - 6800g

Mutant Mass - 6800g
TOP
NOVINKA
PVL
TOP 1 gainer v Európe! Objemový pripravok na ktorý ste čakali!
Cena s DPH:
49.99 €
Bežná cena: 65.00 € s DPH
Prosím zvoľte príchuť
Objednajte dnes do 14:15, doručenie už zajtra (?)

POPIS PRODUKTU

Toto je gainer na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi, ktorý požadujú silu, absolútnu veľkosť a maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je odpoveď.

MUTANT MASS - VEDECKÉ PREDPOKLADY

Mutant Mass bol vyvíjaný viac ako 2 roky a je založený na dôkazoch vedy. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj Bench-press o 5-10 kilogramov a zväčšiť hrudník až o 2,5 cm. To nie je raketová veda, len Mutant Mass plní svoju prácu.

MUTANT MASS – ZLOŽENIE

Mutant Mass je o naberaní skalopevných svalov. Budovanie svalov vyžaduje správny mix proteínov k zväčšeniu svalového tkaniva a jeho regenerácie. Proteín musí byť ušetrený toho aby bol plytvaný pre potreby telesnej energie, pretože svaly vyžadujú masívnu infúziu čistých kalórií k tomu, aby nahradili svalový glykogén vyčerpaný behom ťažkého tréningu. Trávenie, absorbcia, zvyšovanie príjmu kalórií – Mutant Mass dokáže spôsobom, aký ste ešte nezažili!

AKO MUTANT MASS PRACUJE?

K naberaniu ohromných blokov svalov, ktorých si ľudia všimnú, potrebujete najprv svaly zlomiť (to robí tvrdý tréningov posilňovni) a následne vaše vyčerpané svaly poriadne nakŕmiť. Ak prijímate 4 jedlá denne, berte dávku Mutant Mass hneď po tréningu. Pocítite ako sa vaše svaly vzpínajú silou, ako sa precízne vytvorená zmes živín dostáva priamo do svalov. 4 DÔLEŽITÉ KOMOPONENTY MUTANT MASS:

IsoStack: 1. Kombinácia izolátu srvátkových bielkovín (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzátmi srvátkových bielkovín – to sú najrýchlejšie vstrebateľné zdroje. 2. WPC 85 a WPC 80- koncentráty srvátkových bielkovín sú metabolizované hneď potom 3. Kazeinát vápenatý, izolát mliečnej bielkoviny a micelárny kazeín .- pozvoľna sa vstrebávajúce bielkoviny 4. Izolát vaječnej bielkoviny zároveň s izolátom bielkoviny zo žĺtka – to sú bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou

Vďaka tejto kombinácii zaručuje Mutant Mass dokonalú mixtúru bielkovín pre športovcov.

Clean Carb

Mixtúra sacharidov s nízkym GI spolu s Vexatrago – najväčšou časticou sacharidov, nachádzajúcou sa v takomto druhu doplnku. Čím väčšia sacharidová častica, tým rýchlejšie opúšťa žalúdok a lepšie doplňuje glykogénové zásoby – substancia, ktorá je hlavným zdrojom energie. Čím väčšie sú zásoby glykogénu, tým intenzívnejší môže byť tréning. Nikto ešte nevymyslel väčšiu časticu sacharidov než Vextrago.

Lipotherm

Obsahujúci esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EFA, CLA, a MCT. EFA zastáva zásadnú úlohu v bezproblémovej funkčnosti kĺbov a chrupavkovitého tkaniva. CLA brzdí možnosť prírastku tukových zásob. MCT sú ideálnym zdrojom energie.

INTRASORBB mixtúra zlúčenín transportujúca mikroelementy v organizme.

DÁVKOVANIE

Základná doporučená dávka je 65-130 g (1 až 2 odmerky) zmiešať s 200-400ml vody alebo mlieka, hodinu pred a ihneď po tréningu.

V netreningový deň k zvýšeniu účinnosti odporúčame 2 x denne 65-130 g (1 až 2 odmerky) medzi jedlami.

NUTRIČNÉ HODNOTY

Nutričná hodnota na 100 g:

Bielkoviny 20,0 g

Sacharidy 65,0 g

Cukry 11,0 g

Tuky 7 g

Inulin 1 g

MCT 5 g

EFA 0,3 g

CLA 0,3 g

Balenie : 6800 g