Complete Glutamine - 300g

Complete Glutamine - 300g
EXCLUSIVE
Stacker2
Najčistejšie formy glutamínu s najvyššou kvalitou.
Cena s DPH:
12.90 €
Bežná cena: 18.99 € s DPH
skladom
Objednajte dnes do 14:15, doručenie už zajtra (?)
Complete Glutamine ponúka najčistejšie formy glutamínu s najvyššou kvalitou. Táto jedinečná kombinácia L-glutamínu, L-glutamínu A-ketoglutarátu a kyseliny L-glutámovej sa nikdy predtým nevyskytla. Kompletný glutamín sa úplne rozpúšťa a má neutrálnu chuť, ktorú Vaše telo absorbuje efektívnejšie.
 
Praktické balenie: rýchlouzatvárateľné vrecko sa stane Vaším vďačným pomocníkom, umožňujúci opakované uzatváranie sáčku.
 
Výhody Complete Glutamine:
 
- Zvyšuje syntézu bielkovín
- Vynikajúca rozpustnosť
- Podporuje anabolické prostredie
- Znižuje katabolizmus
- Posilňuje imunitný systém
 
Glutamín je jednou z najdôležitejších aminokyselín v ľudskom tele. Glutamín tvorí takmer 60% z celkového množstva voľných aminokyselín vo Vašom tele a pri veľmi intenzívnom a častom cvičení sa množstvo voľného glutamínu drasticky znižuje. To spôsobuje stratu sily a vytrvalosti, čo spôsobí oneskorenie svalovej regenerácie. V skutočnosti je svalový rast alebo zotavenie prakticky nemožné, ak je hladina glutamínu nízka. Pri užívaní Complete Glutaminu, zabraňujete nízkej hladine glutamínu a umožníte vysoko kvalitný vývoj svalov.
 
Účinok na rastové hormóny
 
Okrem podpory zotavenia a urýchlenia vývoja svalov, štúdie ukázali, že 2 g L-glutamínu denne zvyšujú rastové hormóny o viac ako 400%.
 
DÁVKOVANIE
 
Rozmiešajte jednu odmerku (5g) prípravku s 200ml vody dvakrát denne. Obsah dávok v balení: 60.
 
NUTRIČNÉ HODNOTY
 
Jedna dávka - jedna odmerka (5g) obsahuje:
 
Triple Glutamine Complex 5000mg (unikátna zmes 3 foriem glutamínu: L-Glutamín, L-Glutamín Alfa-Ketoglutarát, kyselina glutámová)
Support System (izomaltulóza, kremičitan vápenatý (činidlo proti spekaniu)).