Complete BCAA - 300g

Complete BCAA - 300g
EXCLUSIVE
Stacker2
Čistá prémiová kvalita, BCAA v pomere 3:1:1.
Cena s DPH:
12.90 €
Bežná cena: 18.99 € s DPH
skladom
Objednajte dnes do 14:15, doručenie už zajtra (?)
Complete BCAA obsahuje 60 x 5 gramov vysoko účinného komplexu BCAA. Sú to mikronizované BCAA s neutrálnou chuťou. Tento produkt môžete používať samostatne, alebo zmiešať do pre-workoutu, dokonca môžete pridávať do proteinového šejku.
 
Praktické balenie: rýchlouzatvárateľné vrecko sa stane Vaším vďačným pomocníkom, umožňujúci opakované uzatváranie sáčku.
 
Výhody Complete BCAA:
 
Complete BCAA obsahuje BCAA prémiovej kvality s lepšým pomerom 3: 1: 1. Dávka L-leucínu je trikrát vyššia ako L-izoleucín a L-valín. Leucín je najcennejšou aminokyselinou pre športovcov. Má anabolické a anti-katabolické účinky, čo znamená, že zvyšuje proteínovú syntézu o 16%, podľa vedeckých výskumníkov. Bodybuilderi vo všetkých vekových kategóriách sa rýchlejšie zotavia a vytvoria viac svalov, ak sú ich potraviny bohaté na BCAA.
 
Optimálny pomer BCAA 3: 1: 1
Zvýšená syntéza proteínov
Zlepšená retencia dusíka
Rýchle vstrebávanie
Zmieša sa výborne, ľahko sa rozpúšťa
 
DÁVKOVANIE
 
Jedna dávka predstavuje 5g (1 odmerka). Denná dávka predstavuje 2 odmerky. Počet dávok v balení 60. Rozmixujte 1 odmerku (5g) prípravku s 200ml vody dvakrát denne. Prípravok sa dá spolu konzumovať s pre-workoutmi 
alebo s proteínovými nápojmi s pridaním jednej odmerky do šejku pre zvýšenie príjem BCAA.
 
NUTRIČNÉ HODNOTY
 
Na jednu dávku (5g - 1 odmerka):
bielkoviny: 5g,
sacharidy: 0g (z toho cukry: 0g),
tuky: 0g. 
 
ZLOŽENIE
 
High performance BCAA complex (3:1:1) - Vysoko účinný BCAA komplex (3:1:1) 5000mg (L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín), izomaltulóza, kremičitan vápenatý. Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru.